Argon Kaynak

Argon Kaynak

KInvertec® 300-TPX örtülü elektrod ve TIG kaynak makinesi, zorlu endüstriyel koşullarda bile mükemmel ark karakteristiği sağlar. Yüksek frekans (HF) ya da sürtme ile ark başlangıç seçenekleri, 2/4 tetik seçeneği, ark sönüm (down-slop) zaman ayarı, son gaz (post-flow) kontrolü, dijital akım göstergesi ve entegre değişken darbe (pals) özelliği Invertec® 300-TPX'i zor şartlarda gerçekleştirilen hassas DC TIG kaynağı uygulamaları için ideal çözüm haline getirir.
TIG uygulamalarının yanında Invertec® 300-TPX kaynak makinesi selülozik tip de dahil olmak üzere birçok tip ve çanta örtülü elektrod yakabilme kabiliyetine sahiptir. Kolayca taşınabilir olması, sağlam yapısı ve jeneratör ile uyumlu çalışabilmesi sayesinde kullanıcıya hem fabrika içi hem de fabrika dışı alanlarda çalışabilme esnekliği sunar. Farklı kaynak uygulamalarında mükemmel ark karakteristiği.
TIG kaynağında mükemmel performans sağlayan gelişmiş invertör teknolojisi.
Kaynak arkının dar bir alanda odaklanmasına imkan sağlayarak iş parçasında meydana gelebilecek olan çarpılmaları en aza indiren "Darbe (Pals)" özelliği.
Dış ortamlarda jeneratörlerle kullanılabilme olanağı.
HF veya Lift-TIG ile ark tutuşturma seçeneği.
Kaynak parametrelerinin kolayca ayarlanabilmesine olanak sağlayan kullanıcı dostu kontrol paneli.
İhtiyaç durumunda devreye giren soğutma fanı sayesinde daha az enerji sarfiyatı ve makine içine daha az toz girişi.
Darbe nedeniyle oluşabilecek hasarları önlemek amacıyla dış yüzeyden içeride kalacak şekilde yerleştirilen ayar düğmeleri.
3 yıl parça ve işçilik garantisi.
IEC974-1, ROHS ve CE emniyet ve güvenlik standartlarına uygunluk.